Odota...
Wait...
Korppi-järjestelmän toimintoja Korppi

14.3.1

Kirjaudu sisään järjestelmään!
19.9.2018 22:36

ITK Tentit, 0 op [kotisivu]

Informaatioteknologian tiedekunta

Kirjaudu sisään ilmoittautuaksesi.

Yleisiä tietoja

Kotisivu: https://koppa.jyu.fi/kurssit/168780
Alkaa - päättyy: 1.1.14 - 31.7.30
Ilmoittautumisaika: 1.1.14 klo 0:00 - 31.7.30 klo 23:59
Ilmoittautuminen voidaan perua 31.7.2030 klo 00:00 mennessä.
Opettaja(t): Opintosihteeri Tuuli Kiljala (tuuli.t.kiljala@jyu.fi)
Suunnittelija Katja Kuitunen (katja.m.m.kuitunen@jyu.fi)
Opintosihteeri Hanna Kuusinen (hanna.m.kuusinen@jyu.fi)
Teija Palonen (teija.palonen@jyu.fi)
Opintosihteeri Elisa Rahikainen (elisa.a.m.rahikainen@jyu.fi)
Jimi Tamminen (jimi.e.tamminen@student.jyu.fi)
Laajuus: 0 op
Kielet: opetuskielet: -; suorituskielet: -
Ilmoittautuneita: 1323
Organisaatiot:Informaatioteknologian tiedekunta (ITK)
Sisältö:

Tälle kurssille ja opetusryhmään ilmoittautumalla pääset kirjautumaan IT-tiedekunnan tenttiarkistoon (Kopassa). Tenttiarkistoon on tallennettu vähintään kaksi vanhaa tenttiä jokaiselta tietojärjestelmätieteen, tietotekniikan tai kognitiotieteen kurssilta, josta on jo ollut tenttejä IT-tiedekunnan yleisenä tenttipäivänä. Tietotekniikan oppiaineen tenttejä arkistossa on vielä puutteellisesti, sillä ko. oppiaineen tenttiarkistoa on vasta alettu rakentamaan.

[Tiivistä opetusryhmien aika- ja paikkatiedot]

Tenttiarkistoon liittyminen - ilmoittaudu ryhmään [ryhmien tarkat tiedot ja ilmoittautuminen]