Odota...
Wait...
Korppi-järjestelmän toimintoja Korppi

13.2.0

Kirjaudu sisään järjestelmään!
26.5.2018 08:43

MATTENTIT Matematiikan vanhoja tenttikysymyksiä, 0 op [kotisivu]

Matematiikan ja tilastotieteen laitos

Kirjaudu sisään ilmoittautuaksesi.

Yleisiä tietoja

Kotisivu: https://koppa.jyu.fi/kurssit/205813
Alkaa - päättyy: 1.9.16 - 30.12.18
Ilmoittautumisaika: 20.6.16 klo 0:00 - 30.12.18 klo 23:59
Ilmoittautuminen voidaan perua 24.12.2018 klo 00:00 mennessä.
Opettaja(t): Yliopistonlehtori Christel Geiss (christel.geiss@jyu.fi)
Professori Stefan Geiss (stefan.f.geiss@jyu.fi)
Professori Petri Juutinen (petri.juutinen@jyu.fi)
Professori Tero Kilpeläinen (tero.kilpelainen@jyu.fi)
Professori Pekka Koskela (pekka.j.koskela@jyu.fi)
Yliopistonopettaja Anni Laitinen (anni.t.laitinen@jyu.fi)
Yliopistonopettaja Päivi Lammi (paivi.e.lammi@jyu.fi)
Yliopistonlehtori Juha Lehrbäck (juha.lehrback@jyu.fi)
Lehtori Ari Lehtonen (ari.t.e.lehtonen@jyu.fi)
Professori Jani Onninen (jani.k.onninen@jyu.fi)
Yliopistonlehtori Jouni Parkkonen (jouni.t.parkkonen@jyu.fi)
Yliopistonlehtori Mikko Parviainen (mikko.j.parviainen@jyu.fi)
Professori Kai Rajala (kai.i.rajala@jyu.fi)
Professori Mikko Salo (mikko.j.salo@jyu.fi)
Koulutussuunnittelija Hannele Säntti-Ahomäki (hannele.santti-ahomaki@jyu.fi)
Yliopistonopettaja Antti Vähäkangas (antti.v.vahakangas@jyu.fi)
Yliopistonopettaja Tuomo Äkkinen (tuomo.s.akkinen@jyu.fi)
Laajuus: 0 op
Kielet: opetuskielet: -; suorituskielet: -
Ilmoittautuneita: 238
Organisaatiot:Matematiikan ja tilastotieteen laitos (MATHS)