Odota...
Wait...
Korppi-järjestelmän toimintoja Korppi

15.16.0

Kirjaudu sisään järjestelmään!
27.9.2021 20:00

MATTENTIT Matematiikan vanhoja tenttikysymyksiä, 0 op [kotisivu]

Matematiikan ja tilastotieteen laitos

Tiedotus:
Kurssille ei voida ilmoittautua, koska se on jo vanhennettu.
Kurssin ilmoittautumisaika päättyi 31.7.21 klo 23:59.

Yleisiä tietoja

Kotisivu: https://koppa.jyu.fi/kurssit/205813
Alkaa - päättyy: 1.9.16 - 31.7.21
Ilmoittautumisaika: 20.6.16 klo 0:00 - 31.7.21 klo 23:59
Ilmoittautuminen voidaan perua 24.12.2018 klo 00:00 mennessä.
Opettaja(t): Yliopistonlehtori Christel Geiss (christel.geiss@jyu.fi)
Professori Stefan Geiss (stefan.f.geiss@jyu.fi)
Esko Heinonen (ea.heinonen@gmail.com)
Professori Petri Juutinen (petri.juutinen@jyu.fi)
Professori Tero Kilpeläinen (tero.kilpelainen@jyu.fi)
Professori Pekka Koskela (pekka.j.koskela@jyu.fi)
Yliopistonopettaja Anni Laitinen (anni.t.laitinen@jyu.fi)
Koulutussuunnittelija Päivi Lammi (paivi.e.lammi@jyu.fi)
Yliopistonlehtori Juha Lehrbäck (juha.lehrback@jyu.fi)
Ari Lehtonen (ari.t.e.lehtonen@jyu.fi)
Professori Jani Onninen (jani.k.onninen@jyu.fi)
Yliopistonlehtori Jouni Parkkonen (jouni.t.parkkonen@jyu.fi)
Apulaisprofessori, yliopistonlehtori Mikko Parviainen (mikko.j.parviainen@jyu.fi)
Professori Kai Rajala (kai.i.rajala@jyu.fi)
Professori Mikko Salo (mikko.j.salo@jyu.fi)
Hannele Säntti-Ahomäki
Yliopistonlehtori Antti Vähäkangas (antti.vahakangas@iki.fi)
Yliopistonopettaja Tuomo Äkkinen (tuomo.s.akkinen@jyu.fi)
Laajuus: 0 op
Kielet: opetuskielet: -; suorituskielet: -
Ilmoittautuneita: 622
Organisaatiot:Matematiikan ja tilastotieteen laitos (MATHS)