Odota...
Wait...
Korppi-järjestelmän toimintoja Korppi

11.20.0

Kirjaudu sisään järjestelmään!
20.9.2017 10:40

ITKP101 Tietokone ja tietoverkot työvälineenä, 3 op, verkkokurssi [kotisivu]

Avoin yliopisto, Tietojenkäsittelytieteiden laitos, Tietotekniikan laitos

Tiedotus:
Kurssille ei voida ilmoittautua, koska se on jo vanhennettu.
Kurssin ilmoittautumisaika päättyi 31.12.07 klo 17:00.

Yleisiä tietoja

Kotisivu: http://appro.mit.jyu.fi/etaopiskelu/tyovaline/
Alkaa - päättyy: 8.1.07 - 29.2.08
Ilmoittautumisaika: 1.1.07 klo 8:00 - 31.12.07 klo 17:00
Opinto-oikeuden voimassaoloaika: 8.1.07 - 29.2.08
Opettaja(t): Kimmo Aittokallio (kimmo.k.aittokallio@student.jyu.fi)
Yliopistonopettaja Antti Ekonoja (antti.j.ekonoja@jyu.fi)
Yliopistonopettaja Tommi Lahtonen (tommi.j.lahtonen@jyu.fi)
Lehtori Pekka Makkonen (pekka.m.makkonen@jyu.fi)
Tuntiopettaja(t): Mikko Aarnio (mikko.aarnio@iki.fi)
Jaakko Kaski (jkaski@jyu.fi)
Laajuus: 3 op
Kielet: opetuskielet: suomi; suorituskielet: suomi
Ilmoittautuneita: 363
Organisaatiot:Avoin yliopisto (AYO), Informaatioteknologia (avoin yo) (AVOINF), Informaatioteknologian tiedekunta (ITK), Tietojenkäsittely (avoin yo) (AVOITK), Tietojenkäsittelytieteiden laitos (TKTL), Tietotekniikan laitos (TTL), Tietotyö (avoin yo) (AVOITK), Yleistieteelliset opinnot ja yksittäiset opintojaksot (avoin yo)